Numri i njoftimit: 4501
Postuar në: 29.09.2013, 20:03

shtepi 1+1 e pershtacme per biznes me dokumenta ne librazhd

I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


1+1perball policis ne librazhd kati 1e pershtacme per dyqan deri tani ka qen dyqan me qera shitet per arsye largimi nga shqiperia cmimi esht i diskutueshem 27 mil lek

 iliri
 Librazhd