Numri i njoftimit: 4492
Postuar në: 29.09.2013, 11:25
1 / 1

ORGANO WK 2 ORJENTAL

I negociueshëm

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Vegëla Instrumente muzikore / Organo, Piano

Lloji i njoftimit: Shitet


ORGAN WK2 ME RITME ORJENTALE DHE TË GJITHA RITMET E TJERA LATINE DHE EVROPJANE.ME DISKET OPERATIVE + 10 DISKETA ME RITME TËTJERA+ DISKET ME RITME POPULLORE SHQIPTARE.NË GJENDJE TË MIRË PUNE. E PA RIPARUR NDONJËHERË.SHITET PËR ARSYE MOS PËRDORIMI.