Numri i njoftimit: 44407
Postuar në: 05.08.2016, 14:04

Telefon ne shitje

150 Lekë i pa diskutueshëm
Marka:
Motorola
Modeli:
2016

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i njoftimit: Shitet


Pak I perdorur me 8 giga memorie gjendje shum e mir