Numri i njoftimit: 43314
Postuar në: 01.08.2016, 00:31
1 / 4

Shitete Makina Opel Astra viti 1999

2.500 € i pa diskutueshëm
Marka:
Opel
Modeli:
Astra
Viti:
1999
Karburanti::
Benzinë
Kilometra::
100000
Transmetuesi:
Manuale
Tipi:
Kupe / Sportive
Ngjyra:
e gjelbër
Regjistrimi:
i Shqipërisë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


ne shitje nga mos perdorimi rri ne garazh per arsye se jetoj jasht shtetit ka pak klm me liber servisi si nga vendi fqinj dhe nga shqiperia esht e pa goditur te gjitha xhamat sic kan dal nga fabrika te nje seriali.