Numri i njoftimit: 43254
Postuar në: 30.07.2016, 14:31

Jap me qira apartament ne Pogradec per pushime verore

30 Lekë

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Apartamente

Lloji i njoftimit: Shitet


Jap me qira ap ne pogradec ne qender perball hotel Enkelanes 10 metra larg liqenit, ,,dy dhoma gjumi dhe ambjent gatimi, ,e kompletuar shum mire, me pamje fantastike nga liqeni, ,,,e pershtatshme per 4 persona, cmimi 30 mij lek nata, ,,,,tel 0694870263 ose0674585749