Numri i njoftimit: 43195
Postuar në: 18.08.2017, 09:04
1 / 9

Makineri per punim druri dhe alumini

10 € i diskutueshëm

Kategoria Të ndryshme

Lloji i njoftimit: Shitet


Makineri ne gjendje shume te mire pune, nga te gjitha llojet qe ju nevojiten, cmime te arsyeshm dhe te diskutueshme
Nr kontakti:0696858563
0698556977
0682346323