Numri i njoftimit: 43180
Postuar në: 25.07.2016, 19:58
1 / 9

GSM Security Alarm System

50.000 Lekë

Kategoria Të ndryshme

Lloji i njoftimit: Blihet/Kërkon


ruajm gjdo biznes me kamra & sistem alarmi dhe vezhgojm 24 h biznesin tuaj..... ky biznes ofrohet nga policia private `` HAS`` kompania qe ofron kete sherbim eshte ``SH,P,S,F`` TREZHNJEVA.... KETE SHERBIM MUND TA perfitoni per 50 mijë LEK TE VJETRA