Numri i njoftimit: 43174
Postuar në: 25.07.2016, 09:19
1 / 3

Hyunday

4.800 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Kamjona

Lloji i njoftimit: Shitet


Kamjocina esht ne gjendje te mir motorrike dhe xhinierike me letra shitet per arsye emigrimi
VITI I PRODHIMIT 2001
Tel:0694513035