Numri i njoftimit: 42947
Postuar në: 13.07.2016, 12:11
1 / 3

Rafte Farmacie

220.000 Lekë

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje për Dyqane

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten 5 rafte farmacie,4 rafte depoje dhe nje banak me gjendje shume te mire.Permasat e rafteve:lartesia 210cm dhe gjeresi 90 cm me kapake dhe sergjena xhami,banaku 310 cm