Numri i njoftimit: 42926
Postuar në: 28.08.2021, 21:43
1 / 3

OKAZION. SHITET 2+1 115 M E MOBILUAR

90.000 € i diskutueshëm
Numri i dhomave:
3
Sipërfaqja:
115
Ngrohja:
Te tjera
Kati:
8

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


SHITET SHTEPI 2+1 115 METER KATROR NE KATE TE 8 E MOBILUAR. 2 DHOMA E NJE GUZHINE PLUS SOXHORNO TE GJITHA TE MOBILUARA ME MOBILJET PERKATESE. SHTEPIA KA GJITHASHTU 2 BALLKONE . ASHENSORI UJI DHE DRITAT JANE 24 ORE NE DITE.
APARTAMENTI NDODHET NE LAGJEN NR.5 RR.MUJO ULQINAKU PRANE PALLATIT TE SPORTIT NE DURRES.

TE INTERESUARIT TE KONTAKTOJNE NE NR E TEL.0685509543