Numri i njoftimit: 42883
Postuar në: 11.07.2016, 23:33
1 / 4

Nisan Navara ne gjendje shume te mire teknike

3.500 €
Marka:
Nissan
Modeli:
Navara
Viti:
2004
Karburanti::
Naftë
Kilometra::
20000
Transmetuesi:
Manuale
Tipi:
Të tjera
Ngjyra:
gri
Regjistrimi:
i Shqipërisë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Ofrohet per shitje nje makine tip kamiocine, marka:Nisan, modeli: Navara, vit prodhimi i 2004, me motor 2470 turbo interkulo, me kapacitet ne pasagjere 1+1 dhe tonazh 1.05 ton, me karroce me dimensione :1.4m gjeresi dhe 2.2m gjatesi. Mjeti ne fjale eshte ne gjendje shume te mire teknike, shitet per arsye familjare , cmimi i negocjushem, per informacione te metejshme kontakton ne:
0685518437 ose 0685487261 ose mail : gentjansina44@yahoo.com