Numri i njoftimit: 42462
Postuar në: 08.06.2016, 13:02

Kubota 32

7.000 €

Kategoria Mjete motorike / Makina bujqësore - pyllore / Traktorë

Lloji i njoftimit: Shitet


Kubota 32 ne gjendje shum te mir me plyg frez rimorke.traktori shitet per arsye mos perdorimi per fakti sps jetoj ne nje vend qe ka shum traktor dhe pak toka..