Numri i njoftimit: 42459
Postuar në: 02.06.2019, 16:35
1 / 12

Apartament ne shitje 2+1 me hipoteke.

66.000 €
Numri i dhomave:
3
Sipërfaqja:
95
Ngrohja:
Me rrymë
Kati:
3

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Apartament per shitje ne nje zone mjaft te frekuentuar te Sarandes. Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenjie, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon me mjaft hapesire . Ka nje siperfaqe te pergjithshme prej 95 m2 dhe eshte e pajisur me hipoteke dhe shitet se bashku me pajisjet dhe orendite shtepiake.
Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!