Numri i njoftimit: 42447
Postuar në: 06.06.2016, 20:38
1 / 3

SHITET PICERI LONDON 430m2

500 €

Kategoria Të ndryshme

Lloji i njoftimit: Shitet


SHITET PICERI LONDON 430m2 Me HIPOTEKE TE REGULLT 3 KATE DHE 3000m2 TOKE PISHINE DHE LAVAZH