Numri i njoftimit: 42384
Postuar në: 14.08.2016, 12:32
1 / 8

Jepet me qera

1.000 €

Kategoria Të ndryshme

Lloji i njoftimit: Shitet Shkëmbim i mundshëm


Jepet me qera, ose me b/punim, stacion karburanti ne aksin Morin Kukes km16.400, ne pozicion shume te pershtatshem.ne hyrje-dalje te Autostrades, rruges dytesore, dhe te qytetit.Stacioni ka dokumentacion te rregullt i pajisur me te gjitha lejet e autorizimet perkatese.