Numri i njoftimit: 42383
Postuar në: 31.05.2016, 21:11

Shitje Flokesh

80.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Të ndryshme

Lloji i njoftimit: Shitet


Jam e interesuar per shitje flokesh. Floket jane 80 cm dhe te dendura. Nese jeni te interesuar per te blere floke origjinale kontaktoni ne numrin e telefonit.