Numri i njoftimit: 42208
Postuar në: 17.05.2016, 10:52
1 / 1

GJENERATOR ATLAS COPCO 130 KV NE GJENDJE TIP-TOP

9.800 € i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Makineri industriale

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes nje agragat ATLAS COPCO QAS 138, 130 KW, motor PERKINS serie 1000 6 cilinder, diesel, viti i prodhimit 2007, 4770 or pune. Prodhim zvicerran tash sa ka mritur ne kosove. Eshte me servisim komplet, alternator, kaishet, filterat, injectoret krejt i ri, servisimi mram eshte ne janar 2016. Eshte ne gjendje tip-top. I kam krejt dokumentatet qe tregojn mirmbajten dhe si te demontohen piest per me ndreq. Ni plus i madh se eshte i firmes te cila punoj un vet dhe ne te ardhmen mund tju siguroj pies te ndrrimit direkt me qmim te volitshme. JU LUTEM TE JENI SA MA SERIOZ DHE TE KUPTONI SE ESHTE NJE MALL PROFESIONAL TE ZVICCRES E JO TURK!!!! ZHURMA VETEM 75 db. Qmimi i ri i keti agregati para 7 viteve ka qen reth 70'000.-CHF fakturen qe e kam ketu ne firm. Per me shum informata mund te me kontaktoni permes viber ose whats'app. MAKINA GJINDET NE PRIZREN KOSOVE.