Numri i njoftimit: 42189
Postuar në: 15.05.2016, 19:49

Amc A4(alkatel one touch m'pop 5020x)

5.000 Lekë
Marka:
Alcatel
Modeli:
Amc A4

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i njoftimit: Shitet Shkëmbim i mundshëm


Telefon alkatel ne gjendje te mire 8/10 .prodhim i 2014.4"ekran full HD.Shitet bashke me kllëf,kufje,bateri.