Numri i njoftimit: 42075
Postuar në: 04.05.2016, 21:48
1 / 1

She's 105 kok dhi

1 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Bujqësi dhe Kafshët e farmës

Lloji i njoftimit: Shitet


She's 105 kok dhi te shartuara me cjep alpine
Shiten per arsye shperngulje na fshati
Kontaktoni ktu.. 0697490446