Numri i njoftimit: 40969
Postuar në: 02.12.2016, 15:04

Shes shtepi private me kopesht

99.000 € i diskutueshëm
Numri i dhomave:
4
Sipërfaqja:
126
Numri i kateve:
-1
Ngrohja:
Me dru
Sipërfaqja e oborrit:
2060m2

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet Shkëmbim i mundshëm


Shtepia eshte nje kateshe me oborr, me vend parkim per 7 makina, me kopesht dhe barce ne pjesen e pasme per kultivim agro zarzavate, peme me fruta te ndryshme...etj.Eshte e rrethurar me mur guri te larte.Ndertuar ne vitet 50 dhe rikonstuktuar ne 85-en. Ka 3 dhoma gjumi, kuzhine, dhome dite, verande , tualet.
Kjo shtepi eshte ne nje vend relaxues me ajer shume te paster dhe ne mes te gjelberimit. Pozicion strategjik per shtepi verore apo per fundjavat jashte zhurmave dhe stresit.
Ne paketen e cmimit perfshihet edhe 13000m2 toke me vreshta.Fitimi vjetor nga perpunimi i rrushit eshte 4000 euro.
Mundesi shkembimi per qytetet Tirane ose Vlore