Numri i njoftimit: 40950
Postuar në: 28.04.2016, 14:24
1 / 4

Shitet ambjent tregtar

90.000 € i diskutueshëm
Sipërfaqja:
90
Kati:
0
Ngrohja:
Nuk ka

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Dyqane

Lloji i njoftimit: Shitet


Ambjenti ndodhet ne katin e pare te pallatit,ka dy hapesira dhe sip e gjithe ambientit eshte 90m2. Ambjenti eshte me dokumenta te rregullta.Ne te dyja anet bie dielli.