Numri i njoftimit: 40856
Postuar në: 22.04.2016, 12:04
1 / 12

Okazion shitet c200 kompressor

2.800 € i diskutueshëm
Marka:
Mercedes-Benz
Modeli:
200
Viti:
1997
Karburanti::
Benzinë dhe Gaz
Kilometra::
170000
Transmetuesi:
Manuale
Tipi:
Limuzinë
Ngjyra:
gri
Regjistrimi:
i Shqipërisë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Okazion shitet c200 kompressor. per arsye emigrimi makina esht ne gjendje shum te mire e pranushme cdo lloj prove goma te reja te gjitha sherbimet e kryera...