Numri i njoftimit: 40795
Postuar në: 17.04.2016, 18:06
1 / 1

Nissan Navara

7.000.000 Lekë i pa diskutueshëm
Marka:
Nissan
Modeli:
Navara
Viti:
2000
Karburanti::
Benzinë dhe Gaz
Kilometra::
200000
Transmetuesi:
Manuale
Tipi:
Foristradë - SUV
Ngjyra:
e zezë
Regjistrimi:
i Shqipërisë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Mjaft e kompletuar.