Numri i njoftimit: 40650
Postuar në: 11.04.2016, 01:38
1 / 3

shitet prona 3 kateshe

250.000 € i diskutueshëm
Sipërfaqja:
500

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Magazina

Lloji i njoftimit: Shitet


Me dy kate vile 100 m² secila dhe magazinat me dyqanin 300 m² gjithsej, cdo ambjent i kompletuar dhe i rregulluar