Numri i njoftimit: 4022
Postuar në: 14.08.2013, 22:38
1 / 5

BMW

I negociueshëm i diskutueshëm
Marka:
BMW
Modeli:
M 3
Viti:
2000
Karburanti::
Benzinë
Transmetuesi:
Manuale
Tipi:
Të tjera
Ngjyra:
e zezë
Regjistrimi:
i Shqipërisë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Makina eshte ne gjendje shum te mire,motorike,xhenerike dhe estetike.