Numri i njoftimit: 39417
Postuar në: 03.04.2016, 17:55
1 / 4

shitet ose jepet sera me qera

I negociueshëm i pa diskutueshëm

Kategoria Të ndryshme

Lloji i njoftimit: Shitet


shitet ose jepet sera me qera 3 ha toke. toka ndodhet ne kucove. toka eshte shume pjellore.jan bere te gjith analizat dhe ka rezultuar shume e mire. shitet per arsye emigrimi!