Numri i njoftimit: 39327
Postuar në: 29.03.2016, 14:43
1 / 10

Vw Golf V 1.9 Tdi 2006

5.500 € i diskutueshëm
Marka:
VW Volkswagen
Modeli:
Golf
Viti:
2006
Karburanti::
Naftë
Kilometra::
180000
Transmetuesi:
Manuale
Tipi:
Hatchback
Ngjyra:
gri
Regjistrimi:
i Shqipërisë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Golf V, viti 2007, 1.9TDI-nafte, sportline,parakolp dhe mbrapakolp GTI.Baxha xhami.Taksa te paguara deri ne Tetor 2016.Ne gjendje te shkelqyer motorike dhe xhenerike. Ngjyre e hirte,5 porta, xhama te zinj origjinal. Goma mishelin 205/55/16.Pasqyra me ngrohje, kompjuter bordi,airbag, ABS-ESP, 6 marshe, impiant muzike Volkswagen.190 000 km origjinale.Automjet i mbajtur ngjendje shum te mire.Konsumi 5.5L/100KM i kombinuar.Shitet per arsye emigrimi. Cmimi 5500 €