Numri i njoftimit: 39288
Postuar në: 27.03.2016, 12:42
1 / 3

Shitet ose ndrohet me motor me te madh Freelander

6.000 € i pa diskutueshëm
Marka:
LandRover
Modeli:
Freelander
Viti:
2005
Karburanti::
Naftë
Kilometra::
170000
Transmetuesi:
Manuale
Tipi:
Foristradë - SUV
Ngjyra:
gri
Regjistrimi:
i Shqipërisë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Makina esht shum e mirmbajtur si jasht dhe brenda ka 5 goma 90% te reja dhe te gjitha me disk. Te gjitha gjerat funksionale pa asnje lloj problemi. Ndrimi mehet me land rover discovery 2.5 naft , mitsubishi pajero , nissan navara etj.