Numri i njoftimit: 38151
Postuar në: 21.03.2016, 10:57
1 / 5

vw golf 1.9naft tdi-i e kuqe

2.800 € i diskutueshëm
Marka:
VW Volkswagen
Modeli:
Golf
Viti:
2000
Karburanti::
Naftë
Kilometra::
170000
Transmetuesi:
Manuale
Tipi:
Hatchback
Ngjyra:
gri
Regjistrimi:
i Shqipërisë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


shes vw golf 1.9 naft shum e mbajtur nga ana mekanike dhe estetike.shitet per arsye mosperdorimi