Numri i njoftimit: 38142
Postuar në: 20.03.2016, 21:30
1 / 4

BMW 316

1.400.000 Lekë i diskutueshëm
Marka:
BMW
Modeli:
316
Viti:
1993
Karburanti::
Benzinë dhe Gaz
Kilometra::
200000
Transmetuesi:
Manuale
Tipi:
Limuzinë
Ngjyra:
blu
Regjistrimi:
i Shqipërisë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Ne gjendje shume te mire xhemerike ,amurtizator sportiv , tapiceri lekure , disqe sportiv dhe impjat gazi te montuar ne jasht vendit