Numri i njoftimit: 38107
Postuar në: 19.03.2016, 13:01
1 / 1

Shitet ambjent per aktivitet tregtar,

105.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Ndërtimi i Ri

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet ambjent per aktivitet tregtar, zyra, bar etj etj ne qytetin e Rreshenit. Siparfaqja 132 m2. E gjithe faqja ballore me xham dhe ne buze te rruges kryesore. Permasat jane 12mx11m. I ndricuar nga dielli ne faqen ballore te tij.