Numri i njoftimit: 38041
Postuar në: 15.03.2016, 18:05
1 / 7

Ford Transit

2.000 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Furgonë

Lloji i njoftimit: Shitet


FORD TRANSIT 8+1 , MOTORR 2.5 , BATERI TE RE, GOMA DIMRI TE REJA , NE GJENDJE SHUME TE MIR , XHENERIKE DHE MOTORRIKE . ME LETRA TE PAGUARA , SIGURACION DERI NE 2017

''CMIMI I DISKUTUESHEM''