Numri i njoftimit: 37920
Postuar në: 10.03.2016, 22:11
1 / 1

shitet s6 edge

470 € i diskutueshëm
Marka:
Samsung
Modeli:
s6 edge

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i njoftimit: Shitet


samsung galaxy s6 edge i ri akull