Numri i njoftimit: 37798
Postuar në: 31.08.2016, 16:33
1 / 3

TOKE PER SHITJE

171.700 € i diskutueshëm
Sipërfaqja:
10100
Lloj i tokës:
Bujqësore

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet


Toke bujqesore per shitje ne qytetin e Delvines, 20 minuta larg qytetit te Sarandes. Ka nje siperfaqe prej 10100 m² dhe çmim 171 700 €.
Per me shume informacion mund te na kontaktoni:
E-mail: info@ati.al
Mobile: 067 22 23 245