Numri i njoftimit: 3711
Postuar në: 14.07.2013, 16:01
1 / 10

FUJIFILM FinePix S6500 FD

I negociueshëm i diskutueshëm
Marka:
Fujifilm

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Fotoaparate dixhitale

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes aparat profesional fujfilm, eshte ne gjendje te perkryer, ka mermory card 1 gb, bateri te rikarikueshme kodak qe jan blere se fundmi se bashku me karikusin e baterive,, me aparatin vjen dhe qanta e tij origjinale, lens hood, fishe per ta lidh me pcn, dhe nje karikus i cili perdoret kur e lidh apartin me pc per te mos hargjuar karikim, lidhese e cila vendoset per ta mbaj aparatin ne qaf (strap) Cmimi 170 Euro, i Diskutueshem, Numer Kontakti : 0685446001 & 0696658693

 NEGZON (Ndërmarrje)