Numri i njoftimit: 36730
Postuar në: 01.03.2016, 20:07
1 / 1

Ipad3 sim 4G, 64 gb

180 € i diskutueshëm
Marka:
Apple
Modeli:
IPAD 3

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i njoftimit: Shitet


Model A1430 ,gjenerata e 3, ekran 9'7 retina ,64 gb memorje ,perfshihet coveri origjinal dhe karikusi ,cmimi i disk... Kontakt vetem me sms ,viber ose whatsapp