Numri i njoftimit: 36718
Postuar në: 01.03.2016, 13:38

fiat

1.500 € i pa diskutueshëm
Marka:
Fiat
Modeli:
Punto
Viti:
1999
Karburanti::
Naftë
Kilometra::
15000
Transmetuesi:
Manuale
Tipi:
Makinë Qyteti
Ngjyra:
e bardhë
Regjistrimi:
i Shqipërisë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Makina eshte ne gjendje te mir motorike dhe xhenerike letra te sa paguara