Numri i njoftimit: 36676
Postuar në: 29.02.2016, 13:35

shitet s6 edge

480 €
Marka:
Samsung
Modeli:
s6 edge

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i njoftimit: Shitet


s6 edge