Numri i njoftimit: 35617
Postuar në: 26.02.2016, 20:30
1 / 2

Alternator(Dinamo) & Starter motor(motorrino)

5 Lekë i pa diskutueshëm
Marka:
Mercedes-Benz
Modeli:
alternator,starter motor
Lloji i pjesës:
Pjesë elektrike

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Pjesë këmbimi

Lloji i njoftimit: Shitet


Alternator (dinamo)& starter motor (motorrino)
pjese kembimi Per te gjitha tipet e veturave dhe kamionave. te reja & te perdorura.