Numri i njoftimit: 3537
Postuar në: 30.06.2013, 14:12
1 / 7

shitet per arsye emigrimi...

I negociueshëm
Marka:
Smart
Modeli:
ForFour
Viti:
2005
Karburanti::
Benzinë
Transmetuesi:
Manuale
Tipi:
Makinë Qyteti
Ngjyra:
e zezë
Regjistrimi:
i Shqipërisë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Makina esht ne gjendje shum te mire e sapo ardhur nga italia pa dogan. vaj filtra te sapo ndrruar, ngjyra gri dhe e zez metalixato, me disqe origjinale te smartit.me baxha.me xhama 2 elektrik 2 manual.me kondicioner klima. me motor 1100 benzin.ne gjendje perfekte pune,