Numri i njoftimit: 34486
Postuar në: 21.02.2016, 21:01
1 / 1

audi A6

3.500 € i diskutueshëm
Marka:
Audi
Modeli:
A6
Viti:
1999
Karburanti::
Naftë
Kilometra::
170000
Transmetuesi:
Manuale
Tipi:
Limuzinë
Ngjyra:
gri
Regjistrimi:
i Shqipërisë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Makina esht ne gjendje shum te mir motorrike dhe gjenerik me te gjitha dekumentat