Numri i njoftimit: 33397
Postuar në: 16.02.2016, 13:06
1 / 6

Shitet Passat portobagazh

2.800 €
Marka:
VW Volkswagen
Modeli:
Passat
Viti:
2000
Karburanti::
Naftë
Kilometra::
190000
Transmetuesi:
Manuale
Tipi:
Portobagazh
Ngjyra:
blu
Regjistrimi:
i Shqipërisë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Passat portobagazh,kambio manuale me 5 shpejtesi, ne gjendje shume te mire teknike, klimatronik,me letra shqiptare dhe siguracion te paguar.