Numri i njoftimit: 33393
Postuar në: 16.02.2016, 09:44
1 / 5

goma per traktor godyear radial 16.9/28 2 cope dhe 16.9/38

100.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina bujqësore - pyllore / Pjesë këmbimi

Lloji i njoftimit: Shitet


Gomat jane 70% ne gjendje shume te mire