Numri i njoftimit: 3338
Postuar në: 12.06.2013, 22:05

Shitet Apartament banimi.

I negociueshëm
Numri i dhomave:
3
Sipërfaqja:
70
Ngrohja:
Me dru

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Me qira


Shitet apartament banimi ne katin e katert..dy dhoma e guzhine..aneks..koridor..banjo dhe ballkon te madh..pjeserisht e rregulluar..e kompletuar ose jo..uje dhe drita 24 ore..pallat ekzistues..te gjitha dhomat marrin diell kur ka..me dekumenta dhe hipoteke te rregullt..! Cmimi 26 000 Euro.! Mund te telefononi ne numrin 0682221344.!