Numri i njoftimit: 33311
Postuar në: 13.02.2016, 11:57
1 / 6

Okazion Opel Astra viti 1999 motor benzin 1.4.

2.000 € i diskutueshëm
Marka:
Opel
Modeli:
Astra
Viti:
1999
Karburanti::
Benzinë
Kilometra::
15000
Transmetuesi:
Manuale
Tipi:
Makinë Qyteti
Ngjyra:
e verdhë
Regjistrimi:
i Shqipërisë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Opel Astra viti 1999 motor benzin 1.4. Makina eshte sport si brenda dhe jashte. Pasqyra elektrike, kondicioner, dvd dhe impjant muzike, disqe 17" OZ, dhe dokumenta te paguara deri neDhjetor 2016