Numri i njoftimit: 32164
Postuar në: 07.02.2016, 19:01

benz c klas 220.viti 2002

4.500 € i diskutueshëm
Marka:
Mercedes-Benz
Modeli:
C 220
Viti:
2002
Karburanti::
Naftë
Kilometra::
0
Transmetuesi:
Manuale
Tipi:
Limuzinë
Ngjyra:
gri
Regjistrimi:
i Shqipërisë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes benz c klas 220 viti 2002 me marrsha me targa shqiptare deri me 10-12-2016 te paguara.ne gjendje perfekte gri tapiceri gri sh.te paster.me vaj e filtra te sapo nderruar si dhe bateria me nje vit garanci e sapo vene.disqe 17.pra ska nevoj per asgje.