Numri i njoftimit: 32161
Postuar në: 07.02.2016, 18:32
1 / 1

Trupi motorrit

350 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Pjesë për Motora, Motoçikleta dhe pajisje / Pjesë këmbimi / Motora

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes vetem trupin e motorrit ....