Numri i njoftimit: 3118
Postuar në: 30.05.2013, 15:51

PAISJE INDUSTRIALE PER PICERI

500.000 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Vegla mjete profesionale

Lloji i njoftimit: Shitet


PAISJET PER PICERI JANE KETO;
FURREPJEKJE
FRIGORIFER BANAK
BRUMATRICE BRUMI ME DY KAZANE
PRERESE DJATHI E SALLAMI
GRIRESE MISHI E DJATHI
DOLLAP NROHES
TAVOLINA ME MERMER 2 COPE
KREPE ME DY PLLAKA
SI DHE AKSESORE TE TJERE