Numri i njoftimit: 31138
Postuar në: 05.02.2016, 18:08

SHES TOKE MBI 7 DYLYM DHE 120 RRENJE ULLINJ NE PERDORIM

35.000 € i diskutueshëm
Sipërfaqja:
7000
Lloj i tokës:
Bujqësore

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet


Per arsye emigrimi ,kam vene ne shitje token me 120 rrenje ulliri, toka ndodhet ne kruje .Cmimi 35 000 euro I diskutueshem .Ullinjte jane ullinj vaji dhe nxjerrin shume prodhim