Numri i njoftimit: 27909
Postuar në: 23.01.2016, 20:15
1 / 1

vespa cosa 200 cc

55.000 € i diskutueshëm
Marka:
Piaggio
Lloji:
Skuter
Viti:
1990
Modeli:
vespa cosa
Kilometra::
5000

Kategoria Mjete motorike / Motorë mbi 50 cc

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes ose ndroj vespa cosa 200 cc i restauruar e i kompletuar me te gjitha te reja me boj me grup goma te reja dhe kavo e guanja te reja.nuk ka dokumenta.mund ta ndroj dhe me motor 50 cc te jet me dokumenta.